Projektowanie Sieci Komputerowych

Projektowanie sieci komputerowych należy zacząć od przeanalizowania oczekiwań i potrzeb klientów. Dobierzemy odpowiednie rozwiązania jeśli chodzi o sprzęt i oprogramowanie. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaprojektować sieci komputerowe, które będą przede wszystkim bezpieczne, niezawodne oraz funkcjonalne. W skład projektu sieci wchodzi: analiza potrzeb, pomiary i analiza ograniczeń technicznych, wybór odpowiednich technologii sieciowych i urządzeń, projekt sieci komputerowej i dokumentacja projektowa.

Instalacja i konfiguracja sieci komputerowych

Projektujemy i wdrażamy sieci komputerowe kablowe (Ethenet) oraz bezprzewodowe (WiFi). Tworząc sieć dbamy o istotne szczegóły tak, aby Państwa sieć działała niezawodnie, bezpiecznie i nie niosła ze sobą problemów dlatego kładziemy nacisk na dobór odpowiedniej konfiguracji sprzętowej i programowej. Nasza oferta obejmuje zaprojektowanie w pełni funkcjonalej sieci, dobór urządzeń, wykonanie okablowania strukturalnego, konfigurację sprzętu aktywnego w sieci, instalację odpowiedniego oprogramowania. W trakcie pracy nad projektem sieci staramy się stworzyć rozwiązanie, które oprócz aktualnych potrzeb klienta umożliwi dalszy rozwój sieci. Posiadamy własną ekipę montażowo-serwisową, która zapewni Państwu w pełni profesjonalną obsługę - gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Po zakończonej instalacji otrzymują Państwo: projekt sieci, dokumentacje powykonawczą, działająca sieć według założeń projektu.

Administracja i opieka techniczna nad sieciami komputerowymi

Kolejnym ważnym krokiem wdrożonej sieci komputerowej jest odpowiednie zarządzanie jej zasobami. Dobrze utrzymana oraz administrowana sieć komputerowa pozwala na bezawaryjną,szybką, bezpieczną pracę. W ramach naszej oferty zapewniamy najwyższą jakoś usług, gwarantujemy także podjęcie natychmiastowych działań w przypadku wystąpienia awarii. W skład usług oferowanych w ramach administracji sieciami oferujemy: rozbudowe funkcjonalności i usług sieciowych, aktualizacja oprogramowania i firmware'u na urządzeniach sieciowych, serwerach i terminalach klienckich, zabezpieczenie sieci przed niebezpieczeństwami z Internetu, dokonywanie okresowych kopii bezpieczeństwa najważniejszych danych.

140324224554-large

pan