Dobór sprzętu pod potrzeby

Jesteś grafikiem? Robisz muzykę lub filmy? A może jesteś zwyczajnym użytkownikiem przeglądającym internet i facebooka? To są pierwsze pytania podczas zakupu komputera. Dla kogo i do jakich celów będzie używany, czy potrzebujemy mobilności czy mocy? Pomożemy Ci zdefiniować Twoje potrzeby i dobierzemy najodpowiedniejszy sprzęt w rozsądnej cenie. Nie naciągniemy Cię na drogiego bubla, gdyż każdy zwrot gwarancyjny to dla nas dodatkowa, niepłatna praca, więc zależy nam na tym, żeby Twój sprzęt działał.

Sprzedaż nowych i używanych komputerów

Współpracujemy z topowymi dostawcami sprzętu w kraju. Mamy w ofercie nowe i używane komputery stacjonarne jak i laptopy wszystkich marek. HP, Asus, Lenovo, Toshiba, Samsung to tylko niektóre marki u nas dostępne. W ofercie mamy również tablety, nawigacje satelitarne oraz wszelkiego rodzaju akcesoria, począwszy od myszek, klawiatur kończąc na torbach na laptopy.

Modernizacja i sprzedaż części komputerowych

Twój komputer zaczyna zwalniać? Brakuje miejsca na dysku? Przyjdź do nas dobierzemy nowe lub używane komponenty tak, byś znów mógł pracować/bawić się/uczyć, a nie tracić nerwy i czas na powolne działanie komputera. Twoje dziecko podrosło i chce grać w nowsze gry? Potrzebujesz karty graficznej i ramu, a gdy kończy się miejsce na dysku wymienimy dysk. Modernizacja laptopów i komputerów stacjonarnych.