Odzyskiwanie danych

Awaria dysku? Czarny ekran? Brak reakcji komputera? Najgorszą wiadomością w sytuacji poważnego uszkodzenia komputera jest informacja o całkowitej utracie danych zgromadzonych na dyskach. Wielokrotnie osoby, które nie zabezpieczyły swoich dokumentów, zdjęć, czy filmów, nie były w stanie ich już nigdy odzyskać. Zapewniamy jednak, że nie jest to wyrok. Dzięki specjalistycznej pomocy TroubleShooter, będą Państwo mogli znów cieszyć się danymi, które przechowywane były na dysku, jeszcze przed awarią.

Odzyskiwanie danych z dysków twardych

Jeśli dysk w Państwa komputerze uległ awarii, nie oznacza to jeszcze ostatecznego wyczyszczenia go z wszelkich danych, które były na nim zgromadzone. Dzięki odpowiedniej technologii i doświadczeniu, jesteśmy w stanie wykorzystać profesjonalne narzędzia do przywrócenia wszystkich lub części danych. Uratujemy zdjęcia, filmy, ważne dokumenty, czy pracę magisterską. Nie ma dla nas znaczenia jakiej firmy był dysk. Jesteśmy w stanie wykonać swoje zadania szybko, sprawnie i skutecznie, jednocześnie „ratując życie” naszym klientom. Ważne jest, aby po wykryciu przez Państwa utraty danych nie próbować samemu ich odzyskiwać. Każda kolejna nieudana próba ogranicza skuteczność pomocy z naszej strony. Dlatego też warto jak najszybciej zgłosić się do nas.

Odzyskiwanie danych z nośników (pendrive, płyty, karty pamięci)

Urządzenia przenośne, takie jak pendrive, płyty CD/DVD, czy karty pamięci posiadają analogicznie do dysków twardych systemy plików. Dzięki temu dane mimo ich usunięcia nadal znajdują się w pamięci konkretnego urządzenia. Ich przywrócenie nie jest jednak możliwe bez wykorzystania profesjonalnego oprogramowania. Ważne jest też to, aby pamiętać, że dane po usunięciu mogą być nadpisywane, dlatego też używanie urządzeń po wykasowaniu z niego konkretnych informacji, może ograniczyć możliwość ich odtworzenia. Warto więc zadbać o specjalistyczną pomoc ze strony profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą jakich narzędzi użyć, aby szybko i sprawnie odzyskać utracone dane z różnego typu nośników.

Zapraszamy.