Naprawa na miejscu u klienta

Proponujemy Państwu niezwykle wygodną metodę rozwiązywania problemów technicznych z komputerami PC i z laptopami. Dojeżdżamy do Państwa od razu po otrzymaniu zgłoszenia, dzięki czemu nasza pomoc zyskała miano błyskawicznej i skutecznej. Jesteśmy w stanie na miejscu zdiagnozować problem, zaproponować jego rozwiązanie i w konsekwencji dokonać naprawy. Jeśli ta nie będzie możliwa sami zadbamy o transport komputera do naszego serwisu. W większości przypadków jednak kłopoty ze sprzętem i oprogramowaniem udaje się wyeliminować w trakcie wizyty u Państwa.

Serwis stacjonarny

Prowadzimy serwis komputerów przenośnych i PC, których naprawa na własną rękę nie jest najrozsądniejszym wyjściem. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz znajomości nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie dokonać szybkiej wymiany uszkodzonych komponentów, jak również zdiagnozować i wyeliminować problemy z oprogramowaniem. Działamy sprawnie, dotrzymując terminów, co sprawia, że z dnia na dzień ufa nam coraz większa liczba klientów.

Instalowanie i konfigurowanie systemów operacyjnych

Instalujemy oraz konfigurujemy sieci komputerowe oraz systemy operacyjne zarówno w formach, jak i u klientów indywidualnych. Zatroszczymy się o to, aby każdy z klientów, dzięki naszej pomocy zyskał system doskonale przygotowany do wydajnej pracy. Dbamy o wysoki profesjonalizm, gdyż wiemy, że to właśnie od odpowiedniej konfiguracji zależy późniejsze funkcjonowanie Państwa firmy.

Usuwanie wirusów

Wirusy to niestety bardzo częsta przypadłość, z którą muszą zmagać się użytkownicy sprzętu komputerowego. Dotyczy to przede wszystkim tych, którzy korzystają z Internetu, jednocześnie nie dbając o odpowiednie oprogramowane antywirusowe. Objawy działalności wirusów i trojanów mogą być bardzo różne, dlatego warto się zgłosić do nas od razu, kiedy zauważą Państwo niepokojące sygnały. Jesteśmy w stanie usunąć szkodliwe oprogramowanie i w miarę możliwości przywrócić system do pierwotnego kształtu. Jesteśmy skuteczni, a nasza praca poparta jest ciągłym poszerzaniem wiedzy z zakresu wirusów, trojanów i podobnych problematycznych programów. Dzięki temu walka z nimi jest dla nas o wiele prostsza i ma o wiele większe szanse na powodzenie.