SERWIS LAPTOPÓW I NETBOOKÓW

Naprawiamy laptopy wszystkich światowych marek, likwidując wszelkie usterki. W naszym serwisie dokonujemy napraw odpłatnych (pogwarancyjnych).

Przyjdź do nas, jeśli:
- laptop się zawiesza lub głośno pracuje,
- programy nie działają,
- po wciśnięciu przycisku „power” na ekranie brak obrazu,
- zbiła się matryca,
- na monitorze wyświetlają się dziwne kształty i kolory,
- laptop został zalany,
- pękła obudowa lub zawiasy.
serwis notebooków i laptopów

Nie działamy jak większość serwisów laptopów na Polskim rynku i nie ograniczamy się do stwierdzeń: „uszkodzona płyta główna, uszkodzony zasilacz – trzeba wymienić na nowe. Laptop zalany - nie do naprawienia”. Zajmujemy się złożonymi naprawami komponentów laptopa, a całe moduły wymieniamy tylko w ostateczności. Dużą uwagę przywiązujemy do przyczyny usterki, nie skupiając się tylko do usunięcia uszkodzeń np. jeśli uszkodzony jest układ zasilania na płycie głównej laptopa, to sprawdzamy czy przyczyną usterki jest nieoryginalny zasilacz używany przez klienta i proponujemy jego wymianę, by usterka nie występowała ponownie.

Podczas poważnych napraw związanych z naprawą: mostków, układów graficznych, układów zasilania dbamy, by usterka nie pojawiała się ponownie oraz zapobiegamy przyszłym usterkom przez wykonywanie gruntownego czyszczenia laptopa wraz z wymianą past termoprzewodzących w cenie naprawy. Diagnozujemy poszczególne uszkodzone elementy na płycie głównej oraz posiadamy doświadczenie, by zapobiec kolejnym jej uszkodzeniom.

Przyjdź do nas, żeby naprawić swojego laptopa jednocześnie poprawiając komfort pracy. Z nami zaoszczędzisz czas na poszukanie różnych specjalistów, u nas podczas serwisu komputera możesz zainstalować ponownie system operacyjny, dołożyć pamięci RAM i wyczyścić laptopa jednocześnie. Dodatkowo pomożemy przy skonfigurowaniu Skype’a, instalacji przeglądarki internetowej, wyborze i instalacji antywirusa. Wystarczy, że powiesz nam jakie masz oczekiwania: co powinno działać szybciej i prościej; jakie okienka włączają się niepotrzebnie, a my zajmiemy się wszystkim kompleksowo.

Podstawowe ceny usług dostępne są w zakładce cennik naprawy laptopów. Notebooka można dostarczać osobiście pod adres z zakładki kontakt. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oferujemy naprawę w cenie, na jaką klient może sobie pozwolić lub proponujemy skup laptopów. Wszystkie naprawy laptopów w naszym serwisie objęte są gwarancją, co daje pewność i trwałość profesjonalnie wykonanej usługi.

Najczęściej usuwane usterki w serwisie laptopów:
- laptop nie włącza się,
- zbita matryca/nie świeci/świeci na czerwono,
- linie/pasy na LCD,
- wymiana gniazd zasilania, USB, HDMI,SIM, mikrofonowych i LAN,
- laptop przegrzewa się i głośno pracuje,
- zalanie laptopa/klawiatury,
- napęd CD/DVD nie czyta płyt/nie wypala płyt,
- wymiana połamanych części obudowy,
- laptop zawiesza się lub wyłącza niespodziewanie,
- nie działają porty USB/słuchawkowe/klawiatura/myszka,
- podczas włączania laptopa występują błędy.

Najczęściej wykonywane usługi naprawy laptopów:
- wymiana układów graficznych, mostków (BGA) na nowe,
- naprawa układów zasilania,
- programowanie BIOSów,
- naprawa wyłamanych klawiszy w klawiaturze,
- czyszczenie po zalaniu,
- modernizacja laptopów, wymiana dysków, pamięci i procesorów,
- naprawa/wymiana płyt głównych,
- naprawa/wymiana matryc,
- naprawa/wymiana klawiatur,
- wymiana inwerterów, napędów DVD, dysków twardych,
- instalacja oprogramowania, sterowników.